Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Ing. Radek Spurný

Narodil jsem se v Klatovech v roce 1969 . Po absolvování základní školy v Klatovech jsem v letech 1983 – 1987 studoval Střední průmyslovou školu v Lokti nad Ohří obor Technická zařízení budov. Od roku 1987 pak České vysoké učení technické  v Praze fakultu stavební .

V závěru studia jsem se zaměřoval opět na TZB a diplomovou práci jsem dělal na tepelná čerpadla u pana profesora Karla Kabeleho .
Již při studiu jsem začal pracovat v soukromé projekční kanceláři pana Josefa Černého v Klatovech, kam jsem po absolvování vysoké školy v roce 1994 nastoupil do zaměstnání .

V roce 1997 jsem udělal autorizační zkoušky a založil vlastní firmu specializující se na projekty vnitřních instalací budov . V roce 2009 začal ve firmě spolupracovat syn Jakub, který v roce 2009 ukončil studium na Střední průmyslové škole stavební v Plzni a nastoupil na České vysoké učení technické v Praze fakultu stavební. V roce 2016 magisterské studium ukončil a pokračuje na ČVUT v doktorandském studiu na katedře techniky prostředí budov.

Projekční kancelář se specializuje na projekty vnitřních instalací budov:

  • projekty vytápění všemi druhy paliv
  • projekty ZTI – vodovody , kanalizace , instalace plynu

V roce 2010 a 2011 jsme zpracovali projekty a vyřídili dotace na cca sto akcí v programu „ Zelená úsporám “ vyhlášeného ministerstvem životního prostředí na zateplení budov a osazení ekologických zdrojů vytápění nebo solárních kolektorů .

Od roku 2009 zpracováváme průkazy energetické náročnosti budov a energetické štítky obálky budov.